Schrijf je vandaag nog
in voor een van onze cusussen
De opleiding tot gelukscoach leidt deelnemers zo volledig mogelijk op. Je leert niet alleen je fysieke, emotionele en mentale overtuigingen te overstijgen, maar je leert er ook los van te komen. Je ontdekt welke rol je hart heeft en hoe jij met harttechnieken je gevoelsleven kunt beinvloeden.
Naast de opleiding tot gelukscoach kun jij doorstromen naar de opleiding tot geluksdocent, waarbij jij opgeleid wordt om de methode gelukt! op het basisonderwijs, (Bso + ouder en kind) te onderwijzen en docenten te trainen. Voor meer informatie, klik hier.
Je kunt de trainingen gebruiken voor je eigen persoonlijke ontwikkeling, je doorloopt hierbij een intensief proces van persoonlijke groei en/of je kunt je kwalificeren tot gelukscoach of geluksdocent. De basis van de training is de bewustzijnsschaal van dr. David Hawkins en de 3P-methode, een eenvoudig model naar duurzaam geluk. Dit model is bedoeld voor mensen die hun geluk willen vergroten en daar ook zelf actief mee aan de slag willen. Download hier de volledige brochure voor de opleiding tot gelukscoach.
De opleiding tot gelukscoach is voor iedereen die wil werken aan persoonlijke groei, duurzaam geluk, nieuwe inzichten en innerlijk werk. Maar ook voor professionals, docenten en coaches die de opleiding willen inzetten in de begeleiding van anderen. Je kunt de trainingen gebruiken voor je eigen persoonlijke ontwikkeling, je doorloopt hierbij een intensief proces van persoonlijke groei en/of je kunt je kwalificeren tot gelukscoach.
De opleiding tot gelukscoach vindt plaats in Rotterdam, Centrum Djoj. Het is een deeltijd jaaropleiding en bestaat uit negen modules van 10.00 - 17.00 uur met tussenliggende periodes van ongeveer 1 maand. De opleiding is praktijkgericht, interactief en gebaseerd op doen! Er is daarnaast veel inbreng van de groep en ervarend leren.
Er wordt gewerkt met een buddy-leersysteem. Tussen de modules door oefenen met een buddy, ervaringen en casuïstiek samen bespreken. Hierdoor maak je een gewoonte van de technieken, leg je verbanden tussen het geleerde en doen en herhaal je wat je weet. Bovendien kan onbeperkt gebruik worden gemaakt van eCoaching gedurende de opleiding. Ook wordt gewerkt met mentorschap. Een mentor is een coach die de volledige opleiding tot gelukscoach heeft afgerond en ervaring wil opdoen als mentor!
Data opleiding gelukscoach:
| Module 1 | 7 oktober | 2012 | 10.00 - 17.00 | MINDSET VOOR GELUK |
| Module 2 | 4 november | 2012 | 10.00 - 17.00 | MINDSET VOOR GELUK |
| Module 3 | 9 december | 2012 | 10.00 - 17.00 | MINDSET VOOR GELUK |
| Module 4 | 13 januari | 2013 | 10.00 - 17.00 | EIGENWAARDE |
| Module 5 | 17 februari | 2013 | 10.00 - 17.00 | LICHAAMSWERK |
| Module 6 | 17 maart | 2013 | 10.00 - 17.00 | GELUKSTECHNIEKEN |
| Module 7 | 21 april | 2013 | 10.00 - 17.00 | GELUKSTECHNIEKEN |
| Module 8 | 26 mei | 2013 | 10.00 - 17.00 | MEESTERSCHAP. |
| Module 9 | 16 juni | 2013 | 10.00 - 17.00 | COACHINGSVAARDIGHEDEN |
Kosten: normaal € 1875,-, VROEGBOEKKORTING tot 1 JULI SLECHTS € 1675,-
Inclusief BTW, koffie, thee, lunch en materiaal via leeromgeving op de website. Bel of mail voor vragen en informatie met Sheila Neijman. Meld je hier direct aan voor de Gehele opleiding met vroegboekkorting. LET OP DIT KAN TOT 1 juli 2012!!!
Aanmelding voor de losse modules, € 220,- is ook mogelijk, klik dan hier.
Module 1: Mindset voor Geluk, deel 1
Meld je hier aan en betaal direct met:
![]()
Vroegboekkorting: LET OP: TOT 1 JULI 2012
Module 1: Mindset voor Geluk, deel 1
Module 2: Mindset voor Geluk, deel 2
Module 3: Mindset voor Geluk, deel 3
Mogelijkheden register gelukscoach
Yeroen Ahling is lichaamsgericht therapeut. Hij verzorgt module 5: Lichaamswerk. Lees meer over Yeroen: Praktijk de Wijze Steen